Koně na prodej Appaloosa

Výjimeční koně TAA CAMINO žijí na rozlehlých v pastvinách, nikoli ve smíšeném stádě (s valachy), protože to v přírodě neexistuje. Ale ve funkčním rodinném celku, s dašími matkami, hřebcem a vrstevníky, což je u domestikovaných koní velmi vzácné, a přitom pro vývoj hříbat a psychickou pohodu koně tak úžasné! Je překrásné pozorovat, jak stádo s vůdčí klisnou a silnou hřebčí energií vede výchovu, koriguje zlozvyky, ovládá prostor.

Přesto chci, aby pro hříbata odstav a nový majitel nebyl šok a jejich první bližší setkání s cizím dvounožcem. Takže vyrůstají co nejvíc svobodně, ale ne zdivočele. Hříbatům je ponechán pocit bezpečí, a srozumitelnou komunikací jsou postupně vedena k respektu k osobám pohybujícím se okolo nich. Často pracuji s hříbětem pomocí matky, které mám všechny přátelské, a kontakt se mnou vyhledávají. Hříbata se brzy sama přidají. A tak je jim vysvětlováno zvedání nožiček, stání v klidu, jsou zvykána na doteky pomocí příjemného škrabkání po celém těle včetně citlivých slabin, zábavou je strkání hlavy do ohlávky, a vedení a poddání se vodítku znamená nové dobrodružství za páskami již poznaného. Respektují elektrický ohradník. Nejsou jim tolerovány zlozvyky s častou omluvou začínajících chovatelů, že je to ještě mimino. Pro nové majitele bez zkušeností s hříbaty je součástí kupní ceny lekce se základními pravidly chování a výchovy prcka!

Všechni odcházející koníci jsou po rodičích zdraví, přesto je nechávám testovat na genetické choroby. Prázdných řečí je plný internet, ale u nás si zakládáme na upřímnosti, kterou rádi podpoříme skutky.

Koně TAA CAMINO nejsou na prodej zaplacením kupní ceny.

Jsou jedinečnými životními průvodci.

Nabídnou vám svoji duši. Nestačí tedy ukázat peníze, musíte jim hlavně ukázat sebe. Oni vám pomůžou.

HAPPY AL

HAPPY AL ROYAL TAA CAMINO quarter horse, 6 panel N/N

matka: Holly Droops Fantasy, pedigree: www.allbreedpedigree.com
otec: AP Royal Bar, pedigree: www.allbreedpedigree.com


Více informací →

JERRY

JERRY DREAM TAA CAMINO appaloosa, 6 panel N/N

matka: Rusty Tori Princess, pedigree: www.allbreedpedigree.com
otec: Legacy Maids Dream, pedigree: www.allbreedpedigree.com


Více informací →