Happy Al

HAPPY AL ROYAL TAA CAMINO quarter horse, 6 panel N/N

matka: Holly Droops Fantasy, pedigree: www.allbreedpedigree.com
otec: AP Royal Bar, pedigree: www.allbreedpedigree.com

Spojení:

Otec Happyho byl vybrán pro doplnění klidu ohnivé povahy matky (více o Fany se dočtete zde). Matka je mimořádná klisna se jmény v rodokmenu, která netřeba představovat (Hollywood Jac 86,  Doc Bar, Doc Olena). Fany je vaše zrcadlo, odraz vašeho nitra. Udělá pro vás první poslední a miluje pocit, kdy může situaci předat svému vůdčímu člověku.

Otec Happyho je velmi klidný, charakterní hřebec, ochotný spolupracovat na vrcholové úrovni s člověkem i během připouštěcí sezóny! Tento klid a lásku k lidem předává i svým potomkům, se kterými se bok po boku objevují na závodech po celé Evropě. Je to povahově vyrovnaný kůň s příjemnými chody. Od přírody má v sobě velký talent ke všem western prvkům, je výborný stopper s přirozeným pohybovým nadáním. Při práci s telaty také dokazuje svůj vrozený cow sense! AP je vnukem legendárního hřebce Surprise Enterprise (World Champion, NRHA money earner $44,873, výhry potomků $386,012).

Happy Al má korektní stavbu těla, vynikající povahové vlastnosti s ochotou pro práci, a zápal, který jako motor s pohonem na všechny 4 můžete využít k aktivní rekreaci, sportu nebo i práci.

Happy Al

Happy Al na prodej:

Hříbata od nás odchází vychovávána unikátním stádem s vůdčí klisnou, hřebcem, dalšími matkami, vrstevníky, ale neponechána zdivočení. Jsou zvyklá na člověka, doteky po celém těle, kopytní strouhání, veterinární ošetření, vodění na vodítku, respektování osobního prostoru člověka, ústupy, a to vše takovou formou, aby měli s lidmi kladný vztah a společnost dvounožců pro ně byla vítaným potěšením. Hříbata zůstávají hravými spokojenými „miminy“, která jsou podněcována k objevování novinek, zkoumání a aktivnímu životu i mimo domácí pastviny. Chodí na vycházky, jsou zvyklá pohybovat se terénu, umí se chovat slušně ke psům, dětem, cyklistům i autům. Nezapomeňte, dostanete mládě, a další vývoj závisí především na vás!!! Právě proto pro začátečníky, co si chtějí vychovat vlastního koníčka, nabízíme jako součást ceny lekci základů práce s hříbětem.

Cena Happy Al: 6.000 €