Jerry

JERRY DREAM TAA CAMINO appaloosa, 6 panel N/N

matka: Rusty Tori Princess, pedigree: www.allbreedpedigree.com
otec: Legacy Maids Dream, pedigree: www.allbreedpedigree.com

Spojení:

Jerryho otec byl vybrán pro fenomenální sportovní linii, kdy má v přímé linii hřebce jako Imprints Legacy (držitel titulu ROM v reiningu), a sám Legacy vyniká perfekním exteriérem a talentem na reining. Jeho potomci mají vynikající charakter, vyrovnanou povahu, dědí dokonalý exteriér (korektní stavbu těla, nádherné jemné hlavy, velké žuchvy, hustou dlouhou hřívu). V jeho pedigree najdeme mnoho držitelů titulu ROM a producentů kvalitního potomstva!

O Jerryho matce Hatori najdete více zde . Snad jen ve stručnosti, je to vůdčí klisna s neuvěřitelnou povahou, velkým klidem, vhledem do duše, předáním moudra, a původem po legendárních Rusty Lil Dry Doc, Moccasin Chief, aj.

Jerry je tedy předurčen pro aktivní práci s člověkem, ať už formou zvládání precizních obratů kolem stromů v lese, jízdě v jakémkoli terénu, práci u dobytka nebo v aréně na profesionálním poli.

Jerry

Jerry na prodej:

Hříbata od nás odchází vychovávána unikátním stádem s vůdčí klisnou, hřebcem, dalšími matkami, vrstevníky, ale neponechána zdivočení. Jsou zvyklá na člověka, doteky po celém těle, kopytní strouhání, veterinární ošetření, vodění na vodítku, respektování osobního prostoru člověka, ústupy, a to vše takovou formou, aby měli s lidmi kladný vztah a společnost dvounožců pro ně byla vítaným potěšením. Hříbata zůstávají hravými spokojenými „miminy“, která jsou podněcována k objevování novinek, zkoumání a aktivnímu životu i mimo domácí pastviny. Chodí na vycházky, jsou zvyklá pohybovat se terénu, umí se chovat slušně ke psům, dětem, cyklistům i autům. Nezapomeňte, dostanete mládě, a další vývoj závisí především na vás!!! Právě proto pro začátečníky, co si chtějí vychovat vlastního koníčka, nabízíme jako součást ceny lekci základů práce s hříbětem.

Cena Jerryho: 5.000 €